BMWKLUB Česká Republika, o.s. Logo
Header

BMW Auto klub ČR

Veřejné diskusní fórum pod záštitou BMW Auto Klubu Česká Republika
Právě je úte 23.04.2019 07:00

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 146 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: F01, F02 760i ano nebo ne
PříspěvekNapsal: úte 12.02.2019 19:37 
PetoK píše:
Vyjadrovat sa nemusis, ono to chce cas, kym pochopis ze to tak je... keby to bolo take terno, ma to kazdy... bohuzial, realita je inde..

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 12.02.2019 19:41 
JaraX píše:
prostě e60 láká takové ty kšiltovkáře, co ti pak vypráví jak hrabou s automatem tak že N, vytočí otáčky a pak tam vrazí D :D :D :D

:shock: ty vado tak tohle nechapu, ze nekoho napadne :D :D Ja myslel, ze se to ma delat tak, ze nasadis ksiltovku, hodis D a hledas pomer mezi brzdovym a plynovym pedalem :D :D Cetl jsem nekde na netu navod jak takhle zamachrovat na semaforech s bmw, a i me to uz prislo jako curakovina za carou, ze bych to nikdy se svym autem nezkousel :D Skoda, asi sem moc velkej prizdisrac.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 12.02.2019 19:45 

v áčkách takto při přeparkovávání normálně hrabou auty. Pamatuji že jednou nohou na brzdě a druhou se turuje plyn.....prostě magoři a takto jsem viděl několik aut. Auto stojí ale zadní kola se protáčí...

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 12.02.2019 21:59 
PetoK píše:
Vyjadrovat sa nemusis, ono to chce cas, kym pochopis ze to tak je... keby to bolo take terno, ma to kazdy... bohuzial, realita je inde..

a jak to teda je s tím LPG? to si rád nechám vysvětlit.
a ti co maj naftu jsou co?
a co ti co maj tovarní LPG? CNG?

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 12.02.2019 22:51 
kurevtor píše:
Jaraxovi se opet velmi omlouvam za sve nepochopeni dulezitosti standklimy pramenici z nevedomosti a nezkusenosti!!! :D Mozna ze mit to na svym aute tak to zacnu milovat a startuju s tim nadalku vzdycky, ale proste mi pripadalo zbytecne ze jardan koupi arnieho milacka a hned resi standklimu. Samozrejme pokud ma nekdo vybava level kawaman tak kazda takovahle vec je povinnost mit...

kurevtore a přesně tak to začíná, měl jsem to stejně, "ta sedma od arnieho je super, jsem fakt spokojený, byl to velký skok, ale ta standklima se mi libí, tu si tam ještě dám! no jako auto super, a když už v Kladně borec prodává za 4k zadní lednici, tak tu tam taky hodíme, s autem jsem fakt spokojený! Hele, Flipflop prodává celýho logica, tak ještě to. no a když už dodělávám logica, tak by mělo smysl dotáhnout zadní idrive nebo zadní komforty" a už to jede a nejde to zastavit.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 13.02.2019 02:24 
No zlatej megane v petidvirku s vyhrevem sedacek, mlhovkama a automatickou klimatizaci :lol: tam tohle resit nemusis

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 13.02.2019 09:06 
Taky budu mit kompletniho logica tak doufam ze mne ho zbavite nekdo -) I ty rolety. A nebo koupim zadni tapce z individualu v champagne -)) Ja vim, nejsou... Radsi bych tam nemel logica nebo acc a mel tam rolety, protoze sice s roletama problem neni, ale ty tapecy asi fakt nesezenu. A jeste nemam SC.Zato mam sadu zamku, no je to fakt dilema -)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 13.02.2019 11:16 
matiz to nechapu.... ty mas individual s tim raritnim zlutym drevem a borec co to objednaval tam nedal roletky? :shock: A ani softclose nemas?
Zadam vysvetleni :D

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 13.02.2019 11:47 
No, proste byl to jasny debil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nemam ani SC, ani rolety v zadnich dverich. Proste takovy individualni asocial -) Ale je to tezko soudit prvniho majitele, ja kdybych mel nejake prachy a vic by proste nebylo, tak na nove auto bych si asi taky vzal acc a vysral bych se na zadni rolety nebo SC. A uprimne receno tisickrat radsi individual merino nez cernou nascu s roletama a SC. O sede nebo zelene ani nemluvim. Ale vnitrne bych ty zadni roletky jako ze chtel -) Nastesti tam dal alcantarovou stropnici, krom toho kredence je to na pohled vevnitr docela uchazejici. A treba se ten maritim nebo piano nekdy objevi nebo natru stetcem preklizku -)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 13.02.2019 12:19 
se mi líbí, jak má Filozof pokaždý jiný měřítka. Sice si každej může jezdit čím chce, ale vole jak je někdo bohatej a nekoupí si drahou káru, tak se tomu automaticky diví, co diví, on to nechápe :roll:

Filozof píše:
Jojo já mám taky známého tatuv kamarád který má miliony měsíčně a když jsem se ho ptal. Proč jezdí pouze v A6 3.0tdi tak prej nechce nijak vystrkovat nic na obdiv ....a přesně to mě zaujalo ...že člověk co by si mohl každej měsíc koupit např novou 7er prostě ne a nekoupí si lepší auto.
Je to dříč a pan podnikatel co byl obchodník a protože mu nechtěli proplácet procenta založil si vlastní firmu...a ted má spousty poboček.
Pak znám druhého velkopodnikatele vlastní i benzínky a jezdí jen GOLFEM R přes 300koní ale je to tvrdé a nalítá stím skoro 50tis ročně ...nechápu

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 146 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Další