BMWKLUB Česká Republika, o.s. Logo
Header

BMW Auto klub ČR

Veřejné diskusní fórum pod záštitou BMW Auto Klubu Česká Republika
Právě je čtv 20.06.2019 10:12

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 22.05.2019 06:54 
- jj to ACC prostě musíš pořád hlídat, ale tak to je i nových BMW co jsem ted testoval, G11 mi jela krásně v pruzích, automatické řízení, pak se to vyplo, škublo a už jsem jel dvouma kolama po krajnici,
- ten dension je jen na audio, takže to funguje všude,
- DAB u nás ještě nehraje, max tak někde v praze nějaky radio, v Olomouci furt nic, zatím je na DAB asi čas
- pevné napájení dělám často, je to krabička kterou napojíš na 12V a z ní leze Microusb, miniUSB, apod, a to vyvedeš u zpětného zrcátka kde máš palubní kameru a další věci, abys nemusel zapojovat do zapalovače
- https://www.ebay.com/itm/Android-8-1-Ca ... Sw86BcD25N
- střešní okno nakodovat jde, ale je to k ničemu, když to nefunguje s vyplým zapalováním, naopak třeba v dešti když jedeš rychleji, tak na tebe neprší a chceš to mít třeba otevřeny.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 22.05.2019 11:52 
Má někdo s tím čínským monitorem praktické zkušenosti?

Nemohl byste někdo poslat foto toho pevného napájení?

U střešního okna souhlas. Pokud to nefunguje bez zapalování, tak to nemá smysl.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 22.05.2019 12:30 

Ten cinskej monitor minimalne na 5er a 6er vypada a funguje celkem pekne. Co bych ale nesnesl, je pripojeni audia pres AUX. Ten AUX je uprimne v petkach a sestkach docela tragickej, u sedmy nevim, ale z principu to asi taky zadna hitparada nebude :-|. Takze kdyby nekdo udelal ten Androidi monitor s pripojenim na MOST (dycky MOST! 8-) ), tak ho asi pujdu hned koupit :-)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 22.05.2019 12:51 
Mne sa zda ze snejk mi daval na vyber bud ci chcem ten adroid ze tam aj videa viem potom prehravat ale len na predku vzadu do nejde...alebo gateway s tym ze budem mat aux usb a bt audio....kedze som skor za origo displej siel som do gateway a som max spokojny, pouzivam spotify na hudbu a super je ze nie su ziadne kable nikde nic nemusim zapojit proste si len pustim..kvalita s tym nijako neutrpela z mojho neodborneho hladiska:)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 22.05.2019 12:55 
Pokud ten čínskej monitor má na vstupu jenom aux, tak je to o ničem. Myslel jsem, že když to zmiňuje Jarax, tak je to výbava hodná dodělání.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 22.05.2019 13:08 

Michal595 píše:
Mne sa zda ze snejk mi daval na vyber bud ci chcem ten adroid ze tam aj videa viem potom prehravat ale len na predku vzadu do nejde...alebo gateway s tym ze budem mat aux usb a bt audio....kedze som skor za origo displej siel som do gateway a som max spokojny, pouzivam spotify na hudbu a super je ze nie su ziadne kable nikde nic nemusim zapojit proste si len pustim..kvalita s tym nijako neutrpela z mojho neodborneho hladiska:)

kolik vyjde ten gateway prosim tě?

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 22.05.2019 13:20 
Vies co nechcem uplne kecat lebo robilo sa to aj s dalsimi vecami este ale zda sa mi ze nejako 400-500eur ale ber s rezervou nie som si isty veru...

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 22.05.2019 14:23 
Člen Klubu
Člen Klubu

Ten monitor se řešil tady: http://www.bmwklub.cz/forum/viewtopic.php?f=26&t=97309

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 25.05.2019 17:35 
Člen Klubu
Člen Klubu

je možný nakódovat když zamknu auto aby se automaticky zavřely okna a já nemusel zámykání držet ?

jak to děláte s dvouzónovou klimou já pořád přenastavuju i sedadlo spolujezdce když jedu sám jelikož jednou je zima venku tak topím třeba na 23,5 pak jedu jindy je vedro dávam auto na 18 a přijde mi to lepší než aby mi to od spolujezdce topilo...., jaraxi předtím jsi psal že by jsi to musel zkusit nakódovat aby se to dalo ovládat jedním kolečkem tak jestli jsi se k tomu dostal ?

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 25.05.2019 19:13 
nedostal

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další