BMWKLUB Česká Republika, o.s. Logo
Header
Banner Autorozvody.cz

BMW Auto klub ČR

Veřejné diskusní fórum pod záštitou BMW Auto Klubu Česká Republika
Právě je stř 17.10.2018 08:24

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 05.10.2018 21:25 
Aha, tak to klobouk dolu. Astrox mne nic nerika, ja jsem taky elektrikar, jen se tim nezivym. Ja delam s tatou malire a naterace. Takze se taky nadru, jak vul.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 06.10.2018 20:59 
Co se tady clovek nedovi :D

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 08.10.2018 11:36 
kawaman píše:

ne ale vazne, nepozorovali jste to nikdy, kdyz vlezete do promrzlyho auta? Ja jednou vlezl do auta, bylo asi jen minus osm, a ty repraky hraly dost divne tak jsem to radsi vypnul a nechal to prohrat... behem chvile je to v pohode, ale proste pokud jede Popp nekam kde budou minus styrycitky tak proste tu hudbu vosolit az po par minutach a ne hned :D

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 08.10.2018 12:04 

zlaté WEBASTO .... tam si člověk nechá pul hodiny vyhřívat motor i interiér a pak jen nasedne do vyhřátého auta a jede.
Já jej ted osobně nemám v autě a hodně toho lituji. Do své staré popelnice to nemá smysl za 22k pořizovat.
Jedině sehnat někde komplet za 6-8k a namontovat si jej.

Jinak do těch vašich e65 co jsem slyšel kolem 20-25k... mám pravdu ?
Nafty mají příhřev a ten se dá taky nějak diag upravit na předehřev ...to by řekl jarax/snejk ... jak to stím je ale benzín to asi nemá. A je škoda že to 7er nemá v základu u všech. Když je to luxusní parník.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 08.10.2018 13:04 
U E66tky ten motor nevyhreje. Hreje jen kratky okruh topeni. Motor to jen polechta, to by to webasto muselo byt vykonnejsi, ale je to dostacujici. Ten benzin topi rychle sam o sobe. Spis me udivuje, ze u sedmi, jako vlajkove lodo nemaji ve standardu lip vyreseny B sloupky u dveri. Normalne je tam obycejna cerna jebka, ktera casem vybledne a musi se lestit nejaky pripravkem na plasty. Proc to neni lakovane. U Peugeota 406 to bylo stejny, ale pod tou folii byl normalni lak, tak jsem to sloupaval.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 08.10.2018 13:09 
kawaman píše:

Dobrej autemekanik :lol:. Opravuje jen sedmi. :lol:

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 08.10.2018 13:24 
ja webasto mam a stejne to nepouzivam.... tak treba letos zacnu :lol: ale pochybuju.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 08.10.2018 14:53 
Ja ho v zime pouzivam porad.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 08.10.2018 16:24 

no kdo má garáž je vysmátej ale jak začnou mrazy kolem -5 až -25ti pod nulou to pak každej ocení ... nebo když je ledovka a auto celé pokryté slabou vrtvou ledu..

Správné webasto prostě sepne a začne valit horkej vzduch do kabiny a čerpadlo toči vodu v kruhu a ta se taky zahřívá, bud nastavím každej den v 5:30h pokud vím že kolem 6h jdu k autu a samo mi vytopí trochu motor ale hlavně kabinu o tu tady jde... a pokud lidi škrabou okna a lezou do ledového auta tak si pěkně zanadávají hlavně u té ledovky než oloupou led kolem dveří atd..

Já to osobně v mrazu řeším tak (bez webasta) že první nastartuji dám foukat lehce na okna a zapnu výhřev sedačky a jdu škrabat... za 3-5min dojdu a jedu.
Když jsem jezdil delší trasy 35km nebo 55km do práce tak se baterie dobila ale ted si dovolit zapnout výhřev sedačky moc nemohu protože těch 10min do práce přes 6křižovatek a kilometrové rovinky cca 4km celkem moc auto nedobije. Tak to budu řešit jen startem a vzduchem. :lol:

Ale mít e65 a škrabat okna tak jsem naštvanej ještě 2x tolik ...přeci jen je to už hyperkosmická loď oproti staré e38 a tam bych čekal komfort jako webasto určitě.
Je to velkej komfort přijít ve vánici nebo v mrazu do vyhřátého auta a ne do lednice.
Navíc ten dálkový ovladač co dávají k webastu se pyšní myslím 1,5 - 3km dosahem signálu. To pro ty co raději manuálně zapínají.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 11.10.2018 18:17 
Mate nejaky tip na lestenku na lak? Proste rozlestit skrabance a pak tam prdnout vosk.... at nedavam jen samotny vosk, ale at to nejak vypada a aspon pulka skrabancu zmizi. Jinak lesticku mam, ruco to vylozene delat nebudu :D
A vosk nakonec tenhle  SOFT99 Fusso Coat 12 Months Wax Dark 

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další