BMWKLUB Česká Republika, o.s. Logo
Header
Banner Autorozvody.cz

BMW Auto klub ČR

Veřejné diskusní fórum pod záštitou BMW Auto Klubu Česká Republika
Právě je ned 22.09.2019 21:16

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Skutečné náklady na provoz
PříspěvekNapsal: pát 10.05.2019 16:51 
Člen Klubu
Člen Klubu

tvl, já to tu sepíšu, co se řešilo za 10 let a 140tis km a nikdo nic :lol: :lol:

spongebob - máš docela zvláštní výběr víkendovek, musí mít 4 dveře, jo?! ;)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 10.05.2019 19:16 
Tak ona to není až tak víkendovka v pravém slova smyslu. Prodal jsem obě své auta (jedno z nich byla x5). A koupil si jedno pořádné. Jelikož do práce a přes týden jezdím služebním autem, tak Jaguar plní ,,spíše takovou víkendovku". To ale neznamená, že občas nepotřebuji odvézt víc lidí, nebo nějaké věci. Z toho důvodu musí být auto alespoň trochu praktické.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 10.05.2019 20:34 

Tak myšlenka je jasná místní guru je kokot a já jsem měl pravdu všichni si kupte nafty na radu člověka který najel za rok 6tis. Servis samodomo, takže na autě nic jiného špatného nebylo viz výměna žhaviček bez jednotky - to je skoro jakoby jsi nedělal.

Jinak místní cigoši taky koupili x5 nic do ní nedali a najezdili 10x víc jak Ty, takže x5 3.0d je spolehlivé auto a takových příkladů je víc.

Moje e70 není vrak, 70% lidí v tom bude spokojená, já vím že to auto potřebuje cca 200tis a dalších 100tis aby byla top.

Prostě recenze jak víno.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 11.05.2019 05:45 
1. Nikde neříkám: všichni běžte a kupte si naftu. Říkám jen to, že není potřeba se toho až tak bát.
2. Opravdu chceš tvrdit, že výměna žhavicích svíce bez jednotky nemá vůbec význam?
3. O recenze jsem se opravdu vůbec nepokoušel. Na to je 6tis. km opravdu málo.

Opravdu jediný, kdo pochopil co jsem chtěl říct byl RomanM3.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 11.05.2019 10:47 

Ano výměna žhaviček bez jednotky je k hovnu, jelikož ta výměna ji oddělá beztak Ti minimálně dvě nežhavili a ani jsi to nepoznal tvrdím to na základě svojí zkušenosti a zkušenosti všech co to někdy tady psali "tak jsem vyměnil žhavičky a stejně nežhaví, co teď"

První dvě věty druhého odstavce Tvého prvního příspěvku, říká co, jasně když si kupím auto kterým nejezdím tak se nemusím bát nákladů.

Jinak gratulace k víkendovce, snad to xf není nafta, prostě nafta se na víkend nehodí, to je můj názor.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 11.05.2019 11:07 
Aha, a jak mi vysvětlíš situaci, že před výměnou zhavicek auto už při 0°C nechytlo a po výměně v -8°C úplně v pohodě. Kdyby tam bylo špatne i to relé tak by to asi stále nechytalo.

Ne xf už je plnotučný V8.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 11.05.2019 13:02 

Tak při O° to chytne i na jednu až dvě a klidně pokud si ras a nepůjde žádná tak to po 10-15 vteřinách stejně chytne, tenhle motor už není předkomůrka, při -20 poznáš že nejdou 2-3, ale to je jedno mysli si co chceš.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 11.05.2019 13:10 
SpongeBob: když jsem měl e39, e83 i e46-ky (CR) s naftou, tak na všech byly po koupi mrtvý jednotky zhaveni. A všechny startovaly bez problémů i v -10. Točilo možná o chlup dýl, ale nekonalo se žádný trápení startéru jako u TDS a ostatních rotacek. Ty se trápily vždy.
Chápeme, že si chtěl napsat, že se nenaplnilo to, že do toho nasypes mraky peněz během chvíle, ale uznej, že 6000km je prostě málo. To dá skoro každé auto "nachystany" na prodej.
S e66 dělám těch tvých 6000km za měsíc a půl. ;) Tím ji tu nechci chválit. Dělalo se toho taky mraky. Dokonce i benzínové vstriky. :lol:
6000km je prostě žalostně málo na to napsat. "VIDÍTE? NEMÁTE PRAVDU!"

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 11.05.2019 13:11 
vlastnemec píše:
Tak při O° to chytne i na jednu až dvě a klidně pokud si ras a nepůjde žádná tak to po 10-15 vteřinách stejně chytne, tenhle motor už není předkomůrka, při -20 poznáš že nejdou 2-3, ale to je jedno mysli si co chceš.

To auto vůbec nemělo snahu chytnou, i když točilo dlouho. A po výměně chytlo hned. Tak to zas tak k hovnu bez relé asi není, jak tvrdíš ty.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 11.05.2019 13:19 
horan píše:
SpongeBob: když jsem měl e39, e83 i e46-ky (CR) s naftou, tak na všech byly po koupi mrtvý jednotky zhaveni. A všechny startovaly bez problémů i v -10. Točilo možná o chlup dýl, ale nekonalo se žádný trápení startéru jako u TDS a ostatních rotacek. Ty se trápily vždy.
Chápeme, že si chtěl napsat, že se nenaplnilo to, že do toho nasypes mraky peněz během chvíle, ale uznej, že 6000km je prostě málo. To dá skoro každé auto "nachystany" na prodej.
S e66 dělám těch tvých 6000km za měsíc a půl. ;) Tím ji tu nechci chválit. Dělalo se toho taky mraky. Dokonce i benzínové vstriky. :lol:
6000km je prostě žalostně málo na to napsat. "VIDÍTE? NEMÁTE PRAVDU!"

To že je 6tis na nějaké závěry málo uznávám. Mě jen vadí to, že ti kteří psali, že jsem měl tehdy raději koupit tu 4.4. za 200-220tis Kč a byl bych na tom finančně líp. Nedokáží skousnout, že se jejich předtucha nenaplnila.

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další