BMWKLUB Česká Republika, o.s. Logo
Header

BMW Auto klub ČR

Veřejné diskusní fórum pod záštitou BMW Auto Klubu Česká Republika
Právě je ned 31.05.2020 09:33

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 15.05.2018 08:43 

červená kůže, to je pěkný :) jakou má auto vůbec barvu? pokud jsi to psal a přehlédl jsem to, sorry :)

seznam výbavy co šel objednat je tady

https://www.e31.net/preislisten.html

dobrý je Komplettlederausstattung za 23.960,00 DM, masakr...

s olejem to bude asi stejný, jako u podobných aut z tý doby, 5W40 a výš podle stylu jízdy...

přiznám se, že jsem se po tomhle autě loni koukal, říkal jsem si, mám V8 v e64, tak V12 v něčem zajímavým, to by šlo, ale ceny už vyskočily vysoko, nakonec jsem koupil jinou BMW specialitku, byť s půlkou válců...

každopádně gratulace k legendárnímu autu s pěkným nájezdem, výbavou, interiérem a v zachovalým stavu

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 15.05.2018 21:38 
Člen Klubu
Člen Klubu

Misanek píše:
Jenom k těm filtrům - bylo mi už několikrát doporučováno kupovat filtry Mann pokud to jde. Bosch šel prý s kvalitou docela rapidně dolů

Mne zase moj mechanik doporučuje vždy Bosch, okrem sviečok teda tie stoja za ... hovno.
Dávam Bosch filtre fakt do každého BMW.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 15.05.2018 21:54 
Člen Klubu
Člen Klubu

zddan01 DAKUJEM

Mali sme prave takuto červenu kožu a Alpine a je fakt pekná, interier tej osmičky je važne krasny.
Farba je DIAMANTSCHWARZ METALLIC

Budem objednávat koberčeky do interieru, je to na zakazku lebo inak sa nerobia a nedaju sa nikde kupit a pritej priležitosti si nechám urobit aj koberec dozadu do kufru - viac TOPIC koberčeky.

Ja som velmi dlho premýšlal nad e24 635Csi prave koly cene a ked som uvidel tuto 850Ci za tie lowe "ŽE VAŽNE" hned som volal - pýtam sa čo jej je atd ... a odpoved "NIČ POTREBUJEM PENIAZE" tak som sadol do auta a letel prenu, zamnou bol zástup milion dalších zaujemcou.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 15.05.2018 22:52 

tak to je fajn kombinace, černá metalíza, červená kůže, nic křiklavýho, přesto výrazná...

jak prostornej interiér to auto má? já v něm nikdy neseděl a bylo mi řečeno, že pro člověka ke 2 m je už stísněnější, nějak se mi tomu kvůli těm vnějším rozměrům nechce věřit...

Citace:
Ja som velmi dlho premýšlal nad e24 635Csi prave koly cene a ked som uvidel tuto 850Ci za tie lowe "ŽE VAŽNE" hned som volal - pýtam sa čo jej je atd ... a odpoved "NIČ POTREBUJEM PENIAZE" tak som sadol do auta a letel prenu, zamnou bol zástup milion dalších zaujemcou.

hmm, tak to znám, já jsem primárně koukal na Z3 Coupe, pak na 8 a protože se najednou zjevila ta Z3 za zlomek ceny těch ostatních, tak jsem oprášil francouzštinu, zavolal do Švýcarska a jelo se, prodávající pak taky vyprávěl, že pořád zvonil telefon...

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 16.05.2018 18:10 
Člen Klubu
Člen Klubu

Jojo kombinacia týchto dvoch farieb je pekná.

Čo sa týka placu, tak toho tam teda moc není, mali sme kedysi Z3 ale iba R6 2.0i a tam toho placu už vobec není.
Ja mám cca 175cm, 90kg, športová postava (MMA Fighter a EX boxer PRO) a je to tam premna akurát ale zamna sa nikdo už nevojde. Mám ju max nadoraz dozadu a max dolu, max kolisku. Ked si vedla sadne manželka a našteluje si to tak syn 11r. si dozadu sadne a ma placu na nožky dost, vzadu som teda ešte nesedel, kufor je akurát na bagáž keby že ideme na wellness weekend alebo na SK na otočku. Stahovat vtom suseda asi bude drahá vec.

Inak plac pobokoch normal, ono to ma dvere hruba jako BVP, tam sa zase sedí, sorry leží docela nízko, placu inak na nohy dost, porovnal by som to s e36 coupe akurat stred je široký ako v sedme, ako píšeš e31 z vonku vypadá brutalne velka, teraz skumam prečo je tak nízka, neviem či už upravena alebo je to tým M podvozkom.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 18.05.2018 15:26 
Dneska jsem v jedne sedel. Nahodou jsem byl u kamose na bazaru a zrovna ji tam ma na prodej. Tak jsem to ocihl, sedl si do ni a zadni sedacky jsou fakt velka nouzovka. Jinak legendarni a malo viditelna kara. A ta cena tech aut je tak velka, ze je to fakt pro nadsence, protoze za ni se da sehnat i E60 M5.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 18.05.2018 16:10 
Člen Klubu
Člen Klubu

Jojo tie ceny su zavratne, e36 M3, M5 e39, 635Csi, dnes uz pekna e39 540i v manualu je 200+, vidim to ako investičny zamer.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 18.05.2018 16:30 
Za tu, co tam ma bude chtit 600 000 kc.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 18.05.2018 18:03 
Člen Klubu
Člen Klubu

OMG že 600kč

Tak to som mal štastie ako svina, ako tri svine nie jedna.

ETAPA1:
Ale chystam sa na velke veci stou osemkou, teraz cez weekend by som rad urobil motor už mam všetko nakupene, mam aj chut, syn sa tiež teši tak dufam že ho poladime jak treba.

ETAPA2:
Podvozok a brzdy a perovanie
Brzdy by som rad z M5 e60, eventuelne už by som ich aj mal a za dobre peniaze navyše už len poriešit aby pasovali a sedeli.

Podvozok uz pomaly nachystany na objednavku, čakam na odpoved od mechanika kolko lowe to bude stat a či mame všetko potrebne.
Medzi tym musim zdemontovat značnu čast podvozku koly lakovaniu spodku karoserie a lakovanie stabilizatorou a veci okolo.

Perovanie uz riešim Bilstein B16 magnet

ETAPA3:
Vyfuky, v pondelok budem mat doma vyfuky z M5 e60 komplet ale musim to potm zaniest cele nejakemu profikovi aby stoho vyrobil Monstrom (MON STRUM možno budu SPZ)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 18.05.2018 20:19 
Člen Klubu
Člen Klubu

Dnes test kol a vysledok:

Style 65 z M5 e39 3miesto 18"
Style 124 z e61 2miesto 18"
Style 166 z M5 e60 1miesto (asi preto že 19")

Rád by som este Style 95 ale musím ich nechat prezut na pneu z 166 lebo mam natom zimu z mojej 760Li a nevlezu sa tam

EDIT DNES 03.06
Po laborovaní to vyhrali kola Style 32 18" predok 8J a zadok 9J, v každom prípade kola su na renovácii nechcem lak ani komaxit profesionály z Plzne by mali kola rozleštit vyleštit a upnem sem foto pred a po renovácii a foto na osmičke.

Naposledy upravil Popp dne ned 03.06.2018 09:48, celkově upraveno 1

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další