BMWKLUB Česká Republika, o.s. Logo
Header

BMW Auto klub ČR

Veřejné diskusní fórum pod záštitou BMW Auto Klubu Česká Republika
Právě je čtv 28.05.2020 21:09

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 173 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: BMW servis JaraX - Olomoucko
PříspěvekNapsal: úte 19.05.2020 21:23 
Hezké.. dobře se to čte. Trochu u toho zabolí, že se člověk do pořadníku nedostane :D

No a co to bylo za Báwo a co se tam dělalo?

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 21.05.2020 21:36 
Měl jsem teď obsáhlejší servis spise co tyče předejeti případným problémům. Bylo děláno hodně věci většina preventivních jako voskovani podvozku, čidla klimy. Zbrouseni zadního levého blatniku co již chytal korozi zalakovani a zavoskovani podpehu. Kompletní vyčištění motoru i podvozku výměna všech kapalin, brzdovky vody v chladici, diagnostika, kódování světel a ostriku a spousta dalsiho -> musím říct, ze jsem se nikdy nesetkal s tak odbornými vzděláním a znalosti problematiky BMW velice vstřícný a ohleduplný vůči mě jako laiku. Skvela informovanost během servisu ve formě videí a fotek. Nesmírně si vážím této možnosti zde být servisovan pan Vážansky to dela opravdu precizně a jde vidět úplně odlišný přístup než kdekoli jinde. Pokud sem na něco udělal, tak se omlouvam. Za sebe muzu jen doporučit těžko najdete lepší servis. Je Jarax a pak hodně daleko oficiální servis. BMW E90 325i 160KW 2006.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 22.05.2020 00:06 
Kdyby nebylo jaraxe tak vůbec nemám starší BMW a koupím si radši Hjundé.

Jako fakt. S tím co sem si v jinejch servisech užil je pro mě JaraXův přístup až nepochopitelnej.

Bohužel poslední auto jsem kupoval bez něj, takže měl teď možnost se neskutečně vyřádit (tímto děkuju že ten můj vrak vůbec vzal a udělal z něj auto). Jak již bylo zmíněno tak skvělý klientský servis jako nacenění různých variant, zhodnocení možností, real-time fotky a videa ze servisu,... A hlavně preciznost, kvalitně udělaný každý detail a neuvěřitelná znalost aut co dělá. A ochota říct že něco neumí a třeba i doporučit někoho kdo jo.

Skvělá synergie precizních dílenských postupů, know-how kam dát jakej díl, co kde vydrží, co udělat když už má něco sundanýho,... Dřív sem se i snažil si říct co bych chtěl na autě udělat a opravit, teď už stačí auto dovýzt, probrat co mi vadí a rámcově rozpočet a mám 100% jistotu že se udělá to nejlepší co je možný.

e90 330i co tam teď chvíli stála :D

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 173 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18