BMWKLUB Česká Republika, o.s. Logo
Header
Banner Autorozvody.cz

BMW Auto klub ČR

Veřejné diskusní fórum pod záštitou BMW Auto Klubu Česká Republika
Právě je úte 20.02.2018 13:41

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Členská karta + nálepka (ky)?
PříspěvekNapsal: pát 14.04.2017 02:12 
Člen Klubu
Člen Klubu

A jakpak to nove logo vypadá

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 18.04.2017 13:47 
Člen Klubu
Člen Klubu

AlexZ4 píše:
Jelikož jsme konečně před nedávnem dostali od BMW AG a BCE schválené nové logo, řešíme s dodavatelem smlouvy a další oficiální náležitosti, aby se dal vyrobit mustr, odsouhlasit, vyrobit karety a začít personalizovat.

Předpokládám, že tohle by mohlo být cca během měsíce odladěné.

Takže na tom stojí rozesílání nových karet? Můžeme tedy očekávat nové karty cca začátkem května?

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 01.05.2017 21:00 

AlexZ4 píše:
Jelikož jsme konečně před nedávnem dostali od BMW AG a BCE schválené nové logo

Mám jeden uživatelský dotaz, proč trvalo tak dlouho schválení vámi navrhnutého loga ? Respektive, kolikrát se muselo logo upravit, než prošlo ?

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 08.05.2017 19:56 

To tady není nikdo z nové výkonné rady, kdo by členu bmw klubu odpověděl během sedmi dnů na tak jednoduchý dotaz ?

Urážet lidi, viz vedlejší příspěvek, to umíte reagovat, ale odpověďet na dotaz s případným vysvětlením, to ne, to jste výkonná rada ? Stydět by jste se měli.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 08.05.2017 20:54 
Výkonná rada
Výkonná rada

Storme, klubové logo, to je dlouhý příběh.

Po přijetí našeho klubu za člena BCE bylo třeba zvolit logo nové, neb to původní bylo variací na oficiální logo BMW. Naneštěstí jak většina VR tak i valná hromada byli pro logo původní, i když byli mnou všichni důrazně upozorněni na velmi vysokou pravděpodobnost neschválení od BCE. I po zamítnutí chtěli někteří dál vyjednávat výjimku, chtěli bojovat s větrnými mlýny jako don Quijote.
VR logo řešila více než před rokem, na přelomu 2015 a 2016. Pro neshodu ve VR odhlasovala původní návrh valná hromada v březnu 2016. Byl-li by tenkrát vybrán nekonfliktní návrh, mohly být členské karty i samolepky před rokem.

Proč to tu nikdo nevysvětluje? To je prosté. Ti co zavinili zpoždění použitím neschvalitelného návrhu se tím chlubit nechtějí, mě je trapné psát "já jsem vám to říkal".

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 09.05.2017 11:03 
Člen Klubu
Člen Klubu

Tak ja bych rekl, ze vysvetleni a priznani pochybeni je pro kazdeho prijatelnejsi, nez mlceni, protoze takhle to vypada, ze na to vedeni s prominutim se*e... kdyz je nekde rozdelany ukol a cekaji na to lidi, bylo by fajn k tomu delat nejake aktualizace, aby bylo videt, ze to nespi, nebo ze na to nikdo nezapomel. Asi jako s tema zpravama, kde se porad cekalo, ze to bude a pak se zjistilo, ze na tom nikdo nedela viz:

Kód:
Jarda:
Po migraci jsem tvrdil, že SZ se zmigrují také, ale chvíli to potrvá - protože vím, že to technicky není velký problém a že já s Fishmakerem jsme na to prostě zapomněli. Čekal jsem, že VR vyvine nějakou snahu, aby se to dokončilo, když už tu migraci provedli na vlastní pěst a když už nebyli schopní na dotazy ohledně SZ sami nějak zareagovat.

Nicméně, pokud vím, VR to od migrace vůbec neřeší, mě ohledně toho vůbec nekontaktovala a stejně bych na to neměl čas, takže svou prognózu beru zpět. Nevím, jestli staré SZ někdy budou.

Můžete poděkovat Alpovi, že aspoň na měsíc zpřístupnil starý web a uhasil tím ty nejakutnější problémy.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 09.05.2017 14:09 

Francisi oceňuji, že aspoň ty máš koule napsat, jak to bylo a dát vysvětlení.

Abych tomu rozuměl, tak vaše předsevzetí a sliby jak budete držet při sobě byli v hajzlu hned u první příležitosti a to klubové logo, v zápisu VH čtu, že hlasovat o logu, které podle tebe nemohlo z důvodu konfliktu projít, podotýkám předsedy klubu, dal AlexZ4, takže bych čekal jeho vysvětlení, jeho odpověď na můj dotaz a pravděpodobně bych už dál ani nechtěl vědět, kdo byl ještě z vás tak chytrý a na tom logu trval, teď by mě to zajímalo.

Výsledek vaší války s Francisem o klubové logo je akorád ostuda a roční zdržení, bravo, nejsmutnější na tom je, že nikdo z vás kromě Francise se ktomu nepostavil čelem, hromada keců jak někdo něco zdržel, vy jste neviňátka :(

Takže jestli tohle je ta nově zvolená skupina lidí, ktrerá má stejnou krevní skupinu, tak to si běžte dát transfuzi a přestaňte mezi sebou válčit jako malé děcka, jako ufňukané holky, protože nevím jak jste došli k přesvědčení, že my členové děláme pro vás, mělo vám dojít, že vy děláte pro nás a vaše práce, byť dobrovolná není jenom o rozdělování sponzorských darů !

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 10.05.2017 17:14 
Člen Klubu
Člen Klubu

Storme smekám

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 03.07.2017 11:27 
Člen Klubu
Člen Klubu

Nejaka aktualizace ?

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 03.07.2017 11:56 
Že Tě to baví se ptát. :roll: Je potřeba financovat jiné věci než karty. :arrow:

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další