BMWKLUB Česká Republika, o.s. Logo
Header

BMW Auto klub ČR

Veřejné diskusní fórum pod záštitou BMW Auto Klubu Česká Republika
Právě je stř 21.02.2018 21:10

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kam zmizely soukromé zprávy?
PříspěvekNapsal: stř 07.12.2016 19:43 
Moderátor
Moderátor

Tak když je to takový bohatství, tak si to máš uložit na svoje zdroje a né se spoléhat na server klubu, kterej třeba zítra nemusí jet a seš zase v prdeli ... :) ;)

http://www.piston.czService & Performance partner
Obrázek

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 07.12.2016 20:23 
Aha, tak to je argument jako když sere a maluje... Čekal jsem cokoliv, ale že vypotíš takovou 3,14čovinu jako odpověď rozhodně ne :wink:
Každý jistě počítá s tím, že ze dne na den přijde o soukromé zprávy na foru, kde jsou jinak bez problémů uloženy x let tam, kde jsou. Ach bože... :roll:

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 07.12.2016 20:38 
Výkonná rada
Výkonná rada

Takže jednou provždy - Soukromé zprávy NEJSOU určeny k dlouhodobému ukládání dat. Jsou to něco jako SMS - pošlu zprávu, zpracuju, smažu. Pokud si chcete ukládat pracovní postupy, jsou tu od toho technické sekce, dejte to tam, určitě i další členové by se rádi dozvěděli nové technické informace. A k ukládáníá telefonních čísel máte určitě všichni adresář (papírový nebo jako aplikaci).

VŠICHNI měli stejné množství času si případné uložené informace stáhnout, opsat, vyfotit, dle libosti ze starého fóra, které bylo po migraci zprovozněno za tímto účelem na omezený čas.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 07.12.2016 20:45 
Moderátor
Moderátor

Misanek píše:
Aha, tak to je argument jako když sere a maluje... Čekal jsem cokoliv, ale že vypotíš takovou 3,14čovinu jako odpověď rozhodně ne :wink:
Každý jistě počítá s tím, že ze dne na den přijde o soukromé zprávy na foru, kde jsou jinak bez problémů uloženy x let tam, kde jsou. Ach bože... :roll:

Tady máš odpověď ty 3,14čovino ;) dej se laskavě do pohody a ulož si co potřebuješ, výpadky fóra se prostě stávají, tak ať tě to nepřekvapí ;) ...

AlexZ4 píše:
Takže jednou provždy - Soukromé zprávy NEJSOU určeny k dlouhodobému ukládání dat. Jsou to něco jako SMS - pošlu zprávu, zpracuju, smažu. Pokud si chcete ukládat pracovní postupy, jsou tu od toho technické sekce, dejte to tam, určitě i další členové by se rádi dozvěděli nové technické informace. A k ukládáníá telefonních čísel máte určitě všichni adresář (papírový nebo jako aplikaci).

VŠICHNI měli stejné množství času si případné uložené informace stáhnout, opsat, vyfotit, dle libosti ze starého fóra, které bylo po migraci zprovozněno za tímto účelem na omezený čas.

http://www.piston.czService & Performance partner
Obrázek

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 07.12.2016 23:00 
Výkonná rada
Výkonná rada

Alexi, nikde není psáno, že SZ jsou bez záruky a mohou kdykoli zmizet. Mj. spousty lidí mají v telefonu SMS za mnoho let zpět.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 08.12.2016 00:05 
MattyX píše:
Misanek píše:

Tady máš odpověď ty 3,14čovino ;) dej se laskavě do pohody a ulož si co potřebuješ, výpadky fóra se prostě stávají, tak ať tě to nepřekvapí ;) ...

Nemusíš mít obavu o mou duševní pohodu, experte, ta je naprosto v normálu :) Přirovnání k smskám je naprosto mimo, jelikož nevím jak tobě, ale mně smsky normálně v telefonu zůstávají do té doby, dokud je nesmažu.

Jestli jsi to nepochopil, tak já celou dobu narážím jenom a pouze na Tvé tvrzení, že zrovna TOBĚ denně přijde několik "bezcenných" sz a dle tvého názoru to tak asi musí mít tady každý, ale jenom někteří z toho dělají kauzu de facto kvůli ničemu. Jenomže ne každý využívá (využíval) sz jenom k bezpředmětnému pokecu jako to nejspíš využíváš ty.

Toť asi vše, co bych k tomu řekl. Snad to už aspoň z tohohle textu pochopíš

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 11.12.2016 16:54 
Člen Klubu
Člen Klubu

To je zase debata...

SZ jsou data stejna jako jakekoliv prispevky.... Pokud se nekdo ohani tim, ze SZ nejsou data dulezita a klidne o ne clovek muze prijit, pak uplne stejne muze prijit o celou sekci rad a navodu... Pro kazdeho ajtaka jsou to data v DB naprosto rovnocenna...
Jedine co mne ponekud pobavilo je fakt, ze jsem na tohle poukazoval hned po preklopeni, ze pokud ty zpravy nekdo chce dat dokupy, tak se to musi udelat hned, ze to na nove DB s novymi IDcky pak tezko nekdo pospojuje... Kor, kdyz se menily ty konfliktni jmena... Presto mne to tvrzeni pozdejsiho zprovozneni zaujalo. Jenom to oduvodneni, ze to nebude, protoze to nikdo neurgoval... To je trochu usmevne...

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 01.05.2017 21:25 

Čtu si vaši debatu a nestačím se divit ! Poznámka od Misanka je zcela na místě, co tady napsal Jarda je pro mě stručné a jasné vysvětlení, ale co tu píšete vy dva, je jednoduše k posrání, co to tu píšete za hovadiny o tom, že sz nejsou určené k dlouhodobému uložení dat ?

Každý člen AlexiZ4 tady snad má určitý objem dat, pro ukládání svých sz, objemově limitovanou schránku a co je vám potom, co si tam kdo ukládá, snad to jsou soukromé zprávy a argumentace ve stylu sms, kdy je po přečtení vymažu, by možná mohla projít, ale to jen v případě, že si je vymažu sám a né že mi je jen tak někdo vymaže !

A tvůj naprosto nesmyslný a zkurveně alibistický útok MattyX ve stylu, že zítra bmwklub nemusí jít, to je podle mě vrchol ubohosti a dětinské arogance, to na víc jako moderátor nemáš ?

Místo toho, aby jste jako výkonná rada, nebo moderátor napsali, chlapi udělali jsme chybu a sz jsme nezvládli přesunout, tak hledáte alibi jak holky a ještě kopete kolem sebe, stydět by jste se měli !

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 12.06.2017 11:30 
Výstižně napsáno - 100 % souhlas.

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2