
Prozkoumejte výhody členství v klubu a rozšiřte naše řady 
Špatně startuje
Zmer zhavice.Muzou po sepnuti zhavit vsechny,ale po chvilce ti muzou nektery vypadavat.paces píše:Kde může být problém? Když zhasne žhavení a hned nastartuju tak to naskočí. Ale když ne,tak to pak točí a chytne třeba na po čtvrtý a vylítne hodně černýho kouře. Většinou nechce naskočit když rožnou kontrolky a já startuju až později. Když startuju hned po zhasnutí žhavení,nenám většinou problém
Pokud se bavíš o studeném startu, tak je to úplně normální. Točit motorem by jsi měl hned jak zhasne žhavení. Pokud po nažhavení ještě čekáš (nechápu na co
) tak ta teplota samozřejmě může klesnout na tolik, že točíš defakto bez žhavení. Pak se nafta dobře nespálí a hulí to než se to trochu ohřeje.. Jak dlouho máš Báwo v diesselu? 


-
- Registrovaný
- Příspěvky: 1790
- Registrován: pon 09.06.2003 00:00
- Bydliště: Praha
- Klubové ID: 1127
- Kontaktovat uživatele:
Jak dlouho se zajimas o Bawa v dieselu? Bys vedel ze to zhavi i po zhasnuti kontrolky.Maxiczech píše:Pokud se bavíš o studeném startu, tak je to úplně normální. Točit motorem by jsi měl hned jak zhasne žhavení. Pokud po nažhavení ještě čekáš (nechápu na co) tak ta teplota samozřejmě může klesnout na tolik, že točíš defakto bez žhavení. Pak se nafta dobře nespálí a hulí to než se to trochu ohřeje.. Jak dlouho máš Báwo v diesselu?

po,zhasnutí žhaví cca ještě 8sec. tzn. jestli ´´telefonuje 10 min. tak má maxi. pravdu.Slavisimo píše:Jak dlouho se zajimas o Bawa v dieselu? Bys vedel ze to zhavi i po zhasnuti kontrolky.Maxiczech píše:Pokud se bavíš o studeném startu, tak je to úplně normální. Točit motorem by jsi měl hned jak zhasne žhavení. Pokud po nažhavení ještě čekáš (nechápu na co) tak ta teplota samozřejmě může klesnout na tolik, že točíš defakto bez žhavení. Pak se nafta dobře nespálí a hulí to než se to trochu ohřeje.. Jak dlouho máš Báwo v diesselu?
-
- Registrovaný
- Příspěvky: 1790
- Registrován: pon 09.06.2003 00:00
- Bydliště: Praha
- Klubové ID: 1127
- Kontaktovat uživatele:
jasny, nerika jak dlouho volatds píše:po,zhasnutí žhaví cca ještě 8sec. tzn. jestli ´´telefonuje 10 min. tak má maxi. pravdu.Slavisimo píše:Jak dlouho se zajimas o Bawa v dieselu? Bys vedel ze to zhavi i po zhasnuti kontrolky.Maxiczech píše:Pokud se bavíš o studeném startu, tak je to úplně normální. Točit motorem by jsi měl hned jak zhasne žhavení. Pokud po nažhavení ještě čekáš (nechápu na co) tak ta teplota samozřejmě může klesnout na tolik, že točíš defakto bez žhavení. Pak se nafta dobře nespálí a hulí to než se to trochu ohřeje.. Jak dlouho máš Báwo v diesselu?


-
- Registrovaný
- Příspěvky: 787
- Registrován: stř 23.08.2006 00:00
- Bydliště: Ostrava
- Kontaktovat uživatele:
Taky mi to posledni dobou spatne startuje. Cim to muze byt?
Jakmile nastartuju a motor uz bezi za studena, tak nezabira plynovy pedal. Motor je pod 600 otacek a jakoby rikal, dej pokoj potrebuju nabrat dech. Jakmile se dostane do normalnich otacek tak plyn reaguje. Je to takove depresivni muzu slapat po pedalu a auto me ignoruje.
Nekdy se to stane i po teplem startu.
Jakmile nastartuju a motor uz bezi za studena, tak nezabira plynovy pedal. Motor je pod 600 otacek a jakoby rikal, dej pokoj potrebuju nabrat dech. Jakmile se dostane do normalnich otacek tak plyn reaguje. Je to takove depresivni muzu slapat po pedalu a auto me ignoruje.

Nekdy se to stane i po teplem startu.
