Stránka 1 z 1
Napsal: pon 30.07.2012 18:12
od Jendix
Párkrát za poslední dobou se mi stalo, že jsem po zasunutí klíčku měl hlášku že se neodemkl volant, vždy jsem to musel párkrát vyzkošet a na po 3-4 to klaplo.
Někde jsem četl že to může bejt baterkou a vzhledem k tomu že mám asi ještě origo - rv. 10/2005 dalo by se to asi očekávat.
Stává se někomu něco podobného, případně co to může způsobovoat?
Napsal: pon 30.07.2012 18:18
od clay
stalo se mi to 2x s baterkou, ktera je nova a dost i nabita. na 3. pokus me pustil.
Napsal: pon 30.07.2012 18:53
od Jendix
clay píše:stalo se mi to 2x s baterkou, ktera je nova a dost i nabita. na 3. pokus me pustil.
tak je to asi normální.. já se zatim dostal taky max. k třetímu pokusu.. asi se mu holt nelíbí některá poloha volantu.. občas se stane že ho jakoby omylem předepnu při vystupování.. tam je to pak jasný.. jindy si něčeho takovýho nejsem vůbec vědom..
četl jsem o tom na německym foru a taky tam nikdo nepsal nic o nějakých zhoršujících se problémech, jen se ujišťuju jestli tu něni někdo víc chytřejší..
Napsal: pon 30.07.2012 23:05
od Miguel
O ELV je tu hodně věcí, stačí pohledat. Buď zlobí SW a nebo celej ELV a mění se. Jde to vyřešit i překodováním CASu.