Teprve hledám spolehlivý servis na Ostravsku - pinki nějak nereaguje, vypadá to, že už sem asi nechodí

Momentálně se celkem děsím vstřiků, alespoň podle toho co jsem vyčetl na fóru. Motor na volnoběh malinko kolísá - řekl bych tak o 50-100otáček (viz video). Je úplně jedno, jestli je motor teplý nebo studený, video, které přikládám je točeno po ujetí cca 40km v +5°C.
Jediné co zatím mělo na kolísání vliv je kvalitnější nafta - když jsem poprvé tankoval, byl to nějaký noname, teď už liju naftu od Benziny. Na noname naftu bylo kolísání patrné i při ranním výjezdu z garáže - při zařazení "D" a povolení brzdy se při rozjezdu motor na chvíli trochu zatřepal, jakoby se dusil (trochu jako když u manuálu pustím spojku a dám málo plynu), pak už ok.
Teď když tankuju naftu u benziny + liju aditivum (aby se motor trochu pročistil) už pozoruju jenom tohle drobné kolísání a to jen občas.
Čím to tedy může být? Nechci aby mi vyměnili vstřiky, protože je to běžné, a pak jsem zjistil, že je to něco jiného.
Dík za radu.
YouTube:
http://youtu.be/2rqLKqX3Ego